Google reklama:


Odpovídáte na tento inzerát:

Inzertní rubrika: Sport - Golf
Datum podání inzerátu: 2/15/2012 10:44:32 PM

Nabídka - Prodej rodinného clenství Golf Botanika Unhošt

4 dospelí, letošní udržovací poplatky uhrazeny. 15 minut od Prahy, kompletní zázemí vcetne restaurace, hotelu, golfové nafukovací haly,wellnes area, cyklostezka, kone, baby area - zoo, trampolíny,lanové dráhy, beach volejbal,bazen, hríšte normovaná 9tka.Slevy v Praze l0% v provozovnách Vyšehrad2000- napr. Obecní dum,Hotel Loreta. Super cena 25000 Kc pro celou rodinu!!! www.golfbotanika.cz
Kontakt na zadavatele:
Tel.: +420 60326391
Region: Středočeský

Vítejte,

na inzerát můžete odpovědět zde.

Pole Text odpovědi je povinné. Pro další kontakt s inzerentem nezapomeňte uvést Vaše kontaktní údaje (email, telefon, příp. webovou stránku). Doporučujeme Vám uvádět je do sekce kontaktní a doplňující údaje.

 
 
 

Kontaktní a doplňující údaje:

Pro další kontakt s inzerentem nezapomeňte uvést Vaše kontaktní údaje. Doporučujeme uvádět je do připravených polí. Inzerentovi jsou pak tyto přeposlány jako aktivní prvky pro zjednodušení kontaktu s Vámi. Ujistěte se, že jsou tyto údaje zadány správně.


Uvádějte ve formátu: http://...
Nepodceňujte fotografii! - vizualizace může výrazně zvýšit Vaší úspěšnost. Vkládaná fotografie musí být ve formátu .JPG a její velikost nesmí překročit 250kB!