Google reklama:


Odpovídáte na tento inzerát:

Inzertní rubrika: Sport - Golf
Datum podání inzerátu: 2/29/2012 3:26:30 PM

Nabídka - Elektrický golfový vozík Davies Caddy MC314 Black Matt s brzdou

Prodám NOVÝ vozík za 26.000,- Baterie: lithiová, hmotnost pouze 1,2kg, rozmery 20,5cm x 8cm x 6,5cm (výrobce ANSMANN, Nemecko) Baterie se dá nabít až 1500krát. Nabíjení napetím 24 voltu 9.5 AH. Kontrolky nabíjení - žluté svetlo NABÍJENÍ, zelené svetlo - PLNE NABITO. baterii je možno bez problému vložit do golfového bagu!!! Dva linuxové motory s výkonem 100W Materiál: nerezová ocel opatrená komaxitovou barvou Rychlá montáž a demontáž, pomocí rychloupínacích bajonetu (viz. videoukázka) Prepravní rozmery: 65 x 35 x 18cm Váha vozíku:12,5Kg Elegantní konstrukce! Nerezová konstrukce je opatrena komaxitovou barvou. Vozík má na rukojeti ledkový indikátor stavu baterie, který pri aktivaci elektronické brzdy bliká a svítí modrou barvou. Plnou kapacitu baterie dosáhnete po peti nabitích. Baterii nenechávejte nikdy z cela vybít (ztrácí kapacitu) a co nejdríve ji znovu nabijte. Po úplném nabití odpojte baterii od nabíjecky. Pri nepoužívání vozíku baterii zcela nabijte a uskladnete na suchém a teplém míste. Pro nabíjení používejte pouze originální príslušenství (dodávanou nabíjecku) Baterie nemecký výrobce Ansmann Soucástí vozíku je príslušenství (v hodnote 3.060 Kc), které je ale už obsaženo v cene vozíku: nerezový držák score card (bežná cena 690 Kc) nerezový držák deštníku (bežná cena 690 Kc) prepravní taška (bežná cena 890 Kc) prodlužovací kabel k baterii pro možnost vložení baterie do bagu (bežná cena 790 Kc) V prípade, že budete skladovat mokrý vozík v neprodyšné prepravní tašce, hrozí zkorodování el. soucástí vozíku a baterie. Doporucujeme - vozík pred uskladnením osušte.
Kontakt na zadavatele:
Tel.: 736213152
Region: Praha

Vítejte,

na inzerát můžete odpovědět zde.

Pole Text odpovědi je povinné. Pro další kontakt s inzerentem nezapomeňte uvést Vaše kontaktní údaje (email, telefon, příp. webovou stránku). Doporučujeme Vám uvádět je do sekce kontaktní a doplňující údaje.

 
 
 

Kontaktní a doplňující údaje:

Pro další kontakt s inzerentem nezapomeňte uvést Vaše kontaktní údaje. Doporučujeme uvádět je do připravených polí. Inzerentovi jsou pak tyto přeposlány jako aktivní prvky pro zjednodušení kontaktu s Vámi. Ujistěte se, že jsou tyto údaje zadány správně.


Uvádějte ve formátu: http://...
Nepodceňujte fotografii! - vizualizace může výrazně zvýšit Vaší úspěšnost. Vkládaná fotografie musí být ve formátu .JPG a její velikost nesmí překročit 250kB!