pište

pište, pište neco vás zajímat musí nebo ne?

Vložil: callaway - 11/17/2007 12:59:25 PMreagovat 

Mícek nebo slepice?

Ahoj callaway,v této diskusi jsem ješte nebyl a divím se,že na tak duležité téma nejsou dotazy.Zajímá me toho mraky tak mužem probrat co se dá.tak za 1.-dvou-trí nebo ctyrvrstvé míce.2..jaký míc pro zacátecníka-je stejný jako u zkušeného?Odpouští míc chyby jako treba hole?3.Které míce ke kterým holím?Ví to nekdo?4.Jsou stránky,kde delají testy mícku?5.Bude se Titleist chovat stejne pri odpalu nike žel.nebo treba Ramkou?Tak do toho,už se teším.Zdar.

Vložil: srixon - 1/3/2008 2:32:19 PMreagovat 

Mícek nebo slepice?

ahoj srixne testy mícku najdeš treba v golfdigestu, nebo i na youtube jsou zajimava videa(co udela mícek v mixeru, co udelá, když proletí dortem, automatem na bonbony.....) kdyby sis nevedel rady tak si napis o nejake odkazy. zatim a peknou hru, jestli uz hrajete venku jako my.

Vložil: callaway - 2/10/2008 12:02:48 PMreagovat 

Mícek nebo slepice?

Velmi zjednodušene se dá ríct:jednovrstvý - cenadvouvrstvý - vzdálenosttrívrstvý - ovladatelnostZacátecník casto mícky ztrácí a tak levný "jednovrstvách" je v pohode. Nedoletí tak daleko ale novácek je rád, když ránu udrží na fairvaji. Dvouvrstvý míc se po impaktu víc smrští a ve vzduchu zase roztáhne a tak letí dál. Tedy dobré pro pokrocilé hráce. Už pálí rovne a chtejí být dlouzí. No a kdo chce (a umí!)dobre tvarovat rány, tak použije trívrstvý. Ten už musí mít neco nahráno :-). Míce nijak zvlášt neodpouštejí resp. neliší se citelne mezi sebou.A ladení typu mícku k typu hole to už je zbytecne vysoká alchymie. Strucne receno (ciste osobní názor) v rovnici KVALITA HRÁCE - KVALITA HOLE - KVALITA MÍCKU je to tak 96% - 3,8% - 0,2%

Vložil: JiriPM - 2/9/2008 8:32:37 PMreagovat 

Micky

mozna hloupa otazka, ale zajima me, jestli se golf hraje jen s jednim typem misku nebo jestli v golfu existuje vice druhu jako treba ve squashi:)?

Vložil: ulli
5/2/2008 2:00:19 PM
číslo příspěvku: #681

Bez slepice

Ahoj,dekuji za reakce a rady.Ten Golfdigest je opravdu velmi dobrý.Ctu tam o míccích úplnou alchymii.To není na týden,ale na mesíce.Je to opravdu velká veda.V zásade asi vetšinou druh mícku urcují finance,protože ceny nekterých jsou fakt vysoké,ale jsou i ohrané za slušnou cenu.Do zacátku je asi lepší levnejší,protože ztratit behem jednoho 5 titleistu není to pravé orechové.Na Golf digest píše šéf vývoje u Tayloru,že kdo nepozná rozdíl v kvalite mícku na vzdálenost 145-90-nebo dokonce-60 metru,mel by si koupit ty nejlevnejší.Budem bádat a hlavne hodne trénovat,protože nás to baví.Jo a hraje se už venku taky taky tak at ti to lítá.Ahoj.

Vložil: srixon
2/11/2008 5:44:44 PM
číslo příspěvku: #594