Rada zacátecníkovi

Dobrý den. Jsem si jist, že spousta z vás tu již nejaký ten pátek radí a asi vás již rady rozdávat moc nebaví, každopádne budu rád, pokud se nekdo takový najde. V kostce : jsem levák, merím 197 cm, hraji velmi krátce neprodlouženým neznackovým setem na grafitu. Chtel bych porídit za rozumné peníze nejaký kompletní set. Má predstava je taková, že bych rád sehnal hole na grafitu, již o 1,5 palce prodloužené, s bagem. Ideální skladba holí by byla driver, drevo 3, hybrid 3-4, železa 5-SW, putter. Muj cenový strop, rekneme do 10.000. Poradíte nekdo? Zároven pripojuji jeden link na hole Blackbird V-900 a rád bych se zeptal na Váš názor na tento set, poprípade na osobní zkušenosti, pokud nekdo z vás s tímto setem hrál. Predem díky za jakoukoliv reakci.

Vložil: nerf - 7/6/2008 12:24:06 PMreagovat 

add dotaz na klony

Nebrat

Vložil: ruger - 7/7/2008 10:15:42 PMreagovat 

Neberte to jako agresi, jsem jen ze stejných stále se opakujících

dotazu trochu unavený. Jestli jste levák, nebo pravák je v podstate lhostejné - co se týce nákupu drev a driveru je to nesmyslný požadavek (píšete, že hrajete velmi krátce) , PRECTETE si co jsem napsal Styvimu níže. Platí to nejen o drevech a driveru i nejen pro Styviho. Platí pro Vás i vše co jsem napsal o levných fullsetech. (pokud chcete golf hrát a nestací Vám jen , že budete pred sousedy vypadat zajímave)Add klony holí - sám jsem si to vyzkoušel a nebyla to dobrá volba. budu proto regovat historkou z doby polistopadové - mého tehdejšího spolecníka navštívil prodejce Renaultu velmi vtírave mu vnucoval své zboží, vše okorenil záverecným tvrzením "Ta výbava, ty parametry! Vždyt renault je takový francouzský Bavorák! Muj kamarád na to suše odvetil "Když já radši toho nemeckýho bavoráka".Co Vám proboha ríci? A. kupovat ve vaší situaci dreva a driver je šílenství a nesmysl.Kupte sadu želez a putter, pokud to pujde , nechte nahradit 3 a 4 hypridy(není to nutné, ale je to príjemné)B. kupovat jakékoliv neznackové vybavení je nerozum císlo 2. Mužete mít kliku, ale pokud to myslíte s golfem vážne, verte mi, že za rok se jich budete zbavovat a budete rád, že je udáte za dva tisíce...C. Kupovat pri dnešním kurzu koruny golfové vybavení v Cechách je nesmyslné. Neznám NIKOHO, zduraznuji NIKOHO ze svého okolí aktivne hrajících golfistu, kdo by v soucasnosti byl tak bláhový a naivní, aby kupoval nové hole pro sebe, nebo pro své blízké v Cechách. Sednete ke googlu, jdete po znackových výprodejích (ty už zacínají být vycerpané s lonskými modely , ale zacínají se objevovat první slevy modelu 2008)Nákup i pres Web je i pres transfer a prípadné clo tak neuveritelne výhodný, že jsem zaznamenal u prátel i nákupy znackových sad želez jen proto, aby meli pro své klienty luxusní dárek za zlomek ceské ceny .Váš limit deseti tisíc vubec není pri soucasném kurzu malý. Ale pokud pridáte ješte 2 - 3 tisíce, budete zcela bez problému. PS . podívejte se na cenu FEE...Neco pro inspiraci.http://www.golfdiscountsuperstore.com/http://www.austads.com/http://www.golfio.com/http://www.golfheadquarters.comhttp://www.sortprice.com/search-C-Golf_Clubshttp://www.edwinwattsgolf.comhttp://www.direct-golf.co.ukhttp://www.pricebustergolf.co.uk/shopscr18.htmlhttp://www.uk250.co.ukA tak bych mohl pokracovat dál a dál, prectete si minulé príspevky. Nechápu nákup neduveryhodných klonu v cechách, když mohu koupit v outletu v USA, set želez s puterem za 300 US dolaru zlevnených na tretinu, nebo v Británii za 250 - 4OO liber..

Vložil: ruger - 7/7/2008 10:11:49 PMreagovat 

Poštovné

to Ruger: Zdravím. Mám dotaz ohledne poštovnýho ze zminovaných serveru. Predpokládám, že zkušenosti máte. Osobne jsem si objednával na zkoušku veci (tricko, cepici) z www.tgw.com. Vše došlo v porádku, akorát jsem byl zaskocen poštovným. Pri nákupu $57 bylo poštovné $50. Porád to cenove vycházelo lépe než u nás a jednalo se o testovací zásilku ( myslím pro me), tak jsem tomu nevenoval pozornost.Ted jsem zkusil objednat veci za cca $300 a pri placení mi vyskocilo poštovné (+balné) cca $250. To už mi prijde docela dost. Vyprázdnil jsem košík, naklikal jen tricka ( kvuli váze) a byl jsem na stejné cene poštovného. Jen pro porádek, zásilku posílají pres UPS.Priznám se, že zkušenosti se zasíláním zboží z USA popr. UK nemám, ale pripadá mi poštovné, které se blíží témer 100% ceny zboží docela dost a to ješte nepocítám clo.Jaká je Vaše zkušenost?Dekuji

Vložil: mrzic - 7/8/2008 8:53:44 AMreagovat 

Precte si pozorne mé predchozí príspevky

o službe shipito, vetšina prodejcu v USA totiž neumí výhodne zasílat do evropy. Je proto výhodnejší nechat si zadarmo zaslat zboží na shipito a odtud preposlat do CR.Ctete POZORNE co jsem už napsal, to stací. :-))))PS. nejnevýhodnejší jsou malé nákupy za desítky dolaru. Nicméne zaslání golfových holí pres shipito vyjde tak na 70 - 100 us dolaru. pro orientacihttp://www.shipito.com/ceny-posta

Vložil: ruger - 7/8/2008 9:50:42 AMreagovat 

dotaz na ruger

Mám HCP 40, do tet jsem hrál se startovacím setem.Chci si ale porídit sadu želez.(nejakej hybrid k tomu by nebyl na škodu)Na jednom z tvých odkazu jsem našel slevnenej Nicklaus CD2 Hybrid Iron Set za 200$(což je úžasná cena) ,ale nevím jestli se nemám radši podívat po nižší rade.a jestli mám tak mi prosímte porad po kterých železech se mám kouknout.

Vložil: surf - 7/23/2008 4:57:49 PMreagovat 

Kup vždy to nejlepší, na co dosáhneš

rada CD je perfektní, je zde možnost "laborovat" se závažími, ale do toho bych se v žádném prípade nepouštel do doby, než budeš mít pocit , že už se ucíš tvarovat rány (Sám na ten okamžik stále cekám:-))..PS nebavili jsme se o putteru, už jsem tady nechával odkaz na klasické , velmi dobre zpracované a ocenené a levné nicklause, no ale kdybysis chtel nekdy udelat radost (velikou) podívej se na odkaz níže, sám vlastním Brass Ring , je obludne težký a skvelý. (frézovaný dural a težká medená vložka) A -line putter je také z nejvyšší trídy, nicméne pri surfování najdeš celou radu skvelých putteru od Odyssey,TaylorMade okolo 100 US dolaru. http://www.golfio.com/CategoryDisplay.aspx

Vložil: ruger - 7/23/2008 11:30:06 PMreagovat 

opatrnost

Já mel obavy z té ceny.200 dolaru za sadu želez s hybridy je snad sen.tak jsem si nebyl jistej jestli to není nejaká nepovedená rada.

Vložil: surf - 7/24/2008 1:34:23 PMreagovat 

s níže zmíneným setem nijak neriskuješ

Navíc golfio je zavedený solidní prodejce. Nicméne pokud bys chtel utrácet o neco víc - získáš za zlomek ceny druhý nejvyšší typ Nicklausí sady (lonský model) -http://www.golfio.com/golf-equipment/nicklaus-hybrid-progressive-xc-plus-iron-set/29825.htmjen pro pobavení , cena v CR (soucasná) je 20 000Kc...Koneckoncu, pokud byc koupil jejich soucasný šlágr pro hráce s vysokým HCP http://www.golfio.com/golf-equipment/nicklaus-polarity-mtr-claw-hybrid-combo-iron-set/48714.htmA volil bys set s dvema hybridy na grfafitu a železa na oceli, dostal by ses na 540 USD, u nás 23000,-.....(bavíme se o standardních cenách)Ale vratme se k cenám - všimni si jak na golfiu padají ceny i jiných znackových sad i jiných výrobcu tesne pred ukoncením prodeje - výjimkou není pád z 800 USD na 250 USD..

Vložil: ruger - 7/25/2008 12:56:49 AMreagovat 

Re:

Premýšlel jsem o setech: Callaway Big Bertha 2006 nebo 08,(500-600$),Mizuno MX-19(400$).Samozrejme je hodne dobrých holí jiných znacek než ty které jsou u nás nejvíc profláklé,ale nemám skoro o nich žádné informace(Adams,Nickent) Pak jsem,ale uvidel Nicklaus CD2 Hybrid Iron Set za vinikající cenu a zacal premýšlet jestli pro me nejsou až moc dobré a jestli se nemám uchýlit radši ke kvalitním setum pro zacátecníky.Nemám tušení jaký je rozdíl mezi holemi pro uplné zacátecníky a pro hráce s HCP 35-40.Podle me to nebude moc velký rozdíl,protože v golfu je clovek porád zacátecník :-)))

Vložil: surf - 7/25/2008 12:03:04 PMreagovat 

Zajímavá úvaha

Ale neboj se, dnes se vetšina výrobcu velmi snaží zasáhnout co nejširší pole klientu a hole vytváret tak, aby "odpouštely" a byly dobre hratelné co nejširší golfovou verejností (to je príklad napr. Callaway Fusion, nebo Nicklaus High Ct, Nebo King Cobra FP,ci Srixon 506 a mnoha dalších) v podstate všichni výrobci se drží ve vetšine své nabídky rozmístení hmoty hlavy hole po obvodu a dolu, címž zvetší sweet spot,a posunou težište vne hole ,navíc prakticky všechna železa jsou dnes offsetová. Takové sady vyhovují hráci od HCP zacátecnického až po jednociferný. Znám i pár golfistu, kterí mají nizoucký HCP, vyzkoušeli "žiletky" a vrátili se milosrdným modelum , a protože menší možnost tvarovat ránu než u žiletek je pro ne méne duležitá, než to, že jim hul odpustí drobné chyby, vrátili se k holím které odpouští .Výhýbej se supersportovním žiletkám, ale jinak kup to nejlepší kvalitou na co máš. Sám jsem si koupil High CT s HCP 54 :-)) a nelituji toho. CD2 je velmi slušná volba, nicméne já bych na tvém míste, pokud bych mel peníze sáhnul ješte výše a koupil již doporucované hole. A to nikoliv proto, že bych CD2 považoval za špatné (naopak) , ale proto, že o málo penez dražší sada je na vrcholu pyramidy.

Vložil: ruger - 7/25/2008 12:16:48 PMreagovat 

Oprava -

Znám i pár golfistu, kterí mají nizoucký HCP, vyzkoušeli "žiletky" a vrátili se milosrdným modelum .Menší možnost tvarovat ránu "milosrdnou holí" než u žiletek je pro ne méne duležitá, než to, že jim hul odpustí drobné chyby, vrátili se k holím které odpouští . Sám jsem si Pred dvema roky koupil High CT s HCP 54 :-)) a nelituji toho.

Vložil: ruger - 7/25/2008 2:37:37 PMreagovat 

Re:

Tak jsem se rozhodl pro Nicklause.Jenom nevím pro které.CD2 Hybrid Iron Set(200$ ale strach ze šroubu),High CT Iron Set( 300$ bez hybridu a ješte 3,4 železa která mi budou na hov..)Polarity MTR Claw Hybrid Combo Iron Set(450$ novinka se kterou moc lidí nemá zkušenost),Hybrid Progressive XC Plus Iron Set(450$ asi hole pro lepší hráce).Tož mám z toho hlavu jako meloun.Asi to risknu s High CT Iron Set+hybrid tak doufám,že neprestrelím.

Vložil: surf - 7/25/2008 5:56:33 PMreagovat 

Jakákoliv volba je dobrá

Jen se obávám, že highCT jsou již vyprodané (podle oznacení v eshopu, od nejnovejšího modelu High CT se liší jen drobnými odlišnostmi designu, je to nejvyšší model, byla to super koupe), Hybrid XC je tesne pod High CT, krásná velmi dobrá hul. polarity MTR jsou novinka , mely by mít nejvyšší moment servacnosti se všech golfových holí na trhu. N nicklausím Webu (americkém) jsou uvádeny jako srovnatelné (vyšší?) než High CT. Priznám se že nerozumím velkému rozdílu v cene - CT stojí 700-800 USD, Polarity 400-500.CD2 jsou pak pekné velmi kvalitní hole , ale u jsou ve trrdu portfolia Nicklausích výrobku, jsou "lidovejší", neboj se, šrouby z nich nepadají.

Vložil: ruger - 7/27/2008 2:38:39 PMreagovat 

Hight CT

Koukal jsem a jsou skladem na grafitu i oceli. Sám jsem v Golfiu kupoval, je to bez problému. Tyto hole sleduji již delší dobu,nemel jsem je možnost vyzkoušet, tak jsem koupil jiné. Urcite je to dobrá volba :-)))http://www.golfio.com/golf-equipment/nicklaus-high-ct-iron-set/29839.htm

Vložil: carlos01 - 7/28/2008 8:11:44 AMreagovat 

To jsou proste bombové hole

Pokud by je chtel zájemce vyzkoušet, muže si pujcit 7 v AZ golfu.Ale High CT se skutecne povedly, kamarád, který má Bigberty je do high CT , po té co jsem mu je párkrát zapujcil zamilovaný a jenom reakce manželky a nedávný nákup Callaways mu brání v nákupu CTcek. Jsou k nim standardne dodávány tencené ocelové šafty True Temper dynalit gold - sám jsem volil ocel a nikoli grafit.Urcite bych dokoupil hybridy 3, 4http://www.golfio.com/golf-equipment/nicklaus-dual-point-hybrids-club/40057.htmnebohttp://www.golfio.com/golf-equipment/nicklaus-claw-hybrids-club/48737.htmOsobne bych High CT dal prednost pred Polarity. Ale je to hodne subjektivní - polarity mají prý menší úhly letu míce, ten letí po strmejší dráze. Urcite to budou také povedené hole, nicméne Cobra S9, vyšly v testech o neco lépe než polarity.(Ale zase jsou o 300 USD dražší.. Na druhou stranu - poslední roky pracuje pro Nicklause a hole mu navrhuje práve deigner, kterého pretáhl od Cobry, kde tento dal svetu nekolik veleúspešných modelu

Vložil: ruger - 7/28/2008 10:04:22 AMreagovat 

pozn

"urcite bych na míste SUrfa koupil hybridy.."Sám už je dávno mám :-))

Vložil: ruger - 7/28/2008 10:05:50 AMreagovat 

No, toho bych se nebál, neco jako "nepovedená rada"

u znackového zboží..:-)) Obrácene - podívej se na to tak, jak fungují skutecní PRODEJCI , když jedou v sezóním výprodeji. Taková je proste Amerika...KAmarád si na mé doporucení koupil na výprodeji v Golfiu hole, které sám vlastním Nicklaus HIGH CT s hybridy místo 3 a 4 . Já jsem je kupoval pred dvema roky v Cechách, vypláznul jsem za ne 25000, on je koupil jako jeden z posledních kusu sad za 299 US dolaru (puvodní cena byla 800-1000 Us dolaru), došly mu v porádku, dokonalé, nejvyšší model z prestižní rady. Pokud hi nezacnou nudit, vydrží s nimi bez problému do HCP 5-9.....Americký obchodník ctí zásadu, že zboží nemá smrdet na sklade, má malé skladové zásoby.Uvedom si , že i "normální" US ceny pred slevou jsou o 30 - 60 menší než ceny u nás.

Vložil: ruger - 7/24/2008 9:48:58 PMreagovat 

Ahoj SURFE

Set z nejvyšší rady za dobrou cenu najdeš nahttp://www.golfdiscountsuperstore.com/niprxcirse.html3 a 4 hybridky bych koupil zde, predchozí skvelé se zde doprodávaly za 40 US dolaru, ale jsou už prychttp://www.golfio.com/golf-equipment/nicklaus-dual-point-hybrids-club/40057.htmTy jsi se ale ptal na následující sethttp://www.golfio.com/golf-equipment/nicklaus-cd2-hybrid-iron-set/40140.htmTen patrí do strední rady , ale má výtecné vlastnosti, ostudu s ním neudeláš, víc si o nem poczeš na http://www.nicklaus-golf.com/jacknicklaus08/irons.php

Vložil: ruger - 7/23/2008 10:36:33 PMreagovat 

ješte ten link :)

http://bogigolf.cz/p/blackbird_v900

Vložil: nerf - 7/6/2008 12:25:24 PMreagovat 

Zacátecník - kde sehnat kvalitní vybavení

Ahoj, rozhodla jsem se konecne porádne zacít hrát a hledám nejaký dobrý e-shop, nejlíp s kamennou prodejnou, kde bych si mohla všechno vyzkoušet - nejlíp poblíž Trince. Nemáte nekdo nejaké tipy? Díky žaneta

Vložil: zanyka1
6/15/2011 3:10:44 PM
číslo příspěvku: #1004

golfový trenažér Glideball

Dobrý den, tento rok na jare jsem zcela propadl golfu. Celou sezonu jsem strávil na drivingu. Na kartu se chystám hned na jare. Nechci ale mít "výpadek" pres zimu. Na netu jsem narazil na golfový trenažér Glideball, který mi pripadá po shlédnutí stránek jako velmi slušná a dostupná alternativa. Máte nekdo osobní zkušenost? Díky moc za jakoukoliv informaci...

Vložil: Selav
11/3/2009 9:40:57 PM
číslo příspěvku: #890

Wilson Spine driver

Dobrý den, nemáte nekdo nejaké informace a nebo zkušenosti s tímto driverem.uvažuji o nem.:)

Vložil: Lukajda
5/5/2009 10:22:36 AM
číslo příspěvku: #856

Jaký set?

Ahoj, chci zacít s golfem a nevím jaký set koupit. Zajímaly by mne vaše tipy v cene tak do 5tis. a který internetový obchod vybrat?Díky.

Vložil: aldida
3/9/2009 8:18:22 PM
číslo příspěvku: #843

Golfové vybavení z Anglie

Zdravím rád bych se zeptal zda máte nekdo zkušenosti s vybavením z anglie myslím tím obchod, jestli to nejsou nejací podvodníci co si zbalí císlo kreditky a pak jen peníze mizí a mizí? Mám nymysli tento obchod:http://www.golfonline.co.ukDíky za každé info.

Vložil: Brasule2
12/1/2008 12:44:14 PM
číslo příspěvku: #818

Vybava pro uplneho zacatecnika

Ahoj, nikdy jsem nehral golf a rad bych zacal. Nasel jsem kompletni set Chicago SGS - mate s tim nekdo zkusenost? Na teto adrese ho maji velice levne:http://www.caddie.cz/golfobchod/eshop/1-Golfove-sety/0/5/1-Chicago-SGS-Kompletni-Golf-SetPripada mi cena prilis nizka. Co si myslite o kvalite?Plus mate nekdo zkusenost s timto eshopem? Myslite, ze je kredibilni?

Vložil: bobby
11/19/2008 11:09:51 PM
číslo příspěvku: #809

Výber golfoveho setu Wilson vs Adams

Zdravim vsechny zkusene a ostrilene golfisty, kteri by me radi poradili s vyberem setu pro zacatecnika. Chtel bych si poridit nejakej set se kterym bych vydrzel i po ziskani ZK a byl jsem schopnej si s nim snizit HCP a vydrzet treba 2 roky. Vybral jsem si tyto 2 sety: Wilson Pro Staff http://www.thesportdepot.co.uk/wilson-staff-complete-golf-p-51.html Adams Tight Lies http://www.scorelow.com/item--Adams-Tight-Lies-18-Piece-Golf-Set-2008--ADAMSTIGHTLIES2008SET.html Diky moc za vase rady a pokud mate dobre zkusenosti i s jinymi sety, tak budu rad za vase prispevky.

Vložil: ladis
9/19/2008 6:42:04 PM
číslo příspěvku: #800

Driver

Ahoj golfisti,chtel jsem poprosit o radu. Jak postupovat pri výberu driveru a na co si dát pozor. Nejsem žádnej profík, takže nepotrebuju driver za 10 tis. Neco pro HCP 38. Dekuji za rady.

Vložil: Fetisov
8/26/2008 10:23:29 PM
číslo příspěvku: #790

Hole pro zacátecníka

Dobrý den,precetl jsem si zdejší príspevky a chválu na High CT od Nicklause stejne jako zcela jiste dobre mínené rady na to jak zacít a na základe toho se rozhoduji, jaké hole porídit. High CT se mi opravdu líbí (na golfio ted za 300 USD), ale mám dotaz:potrebuji hole o 1,5" delší a na golfio není možnost vybrat délku shaftu. Jak s tím naložit - dá se nekde toto specifikovat?Další dotaz:na základe rad jsem rezignoval na koupi driveru, byt jsem nemel nejaký zásadní problém pri drivech (opravdu mi to lítá tam kam chci, i když se sem tam neubráním nejakému tomu šlajsu), nicméne - mám si koupit hybridy a popr. jaké - 3 a 4 nebo jen 3?Putter mám vyhlídnutý Brass King, ale myslím, že A-Line by mohl také stacit.Ale rád si vyslechnu další prípadné tipy na jiné hole.Mimochodem - mohl byste mi nekdo napsat co je nutné udelat, zaplatit apod. pri objednání zboží z USA (sazba cla, DPH apod. - asi bych využil shipito)?Díky mockrát

Vložil: gandalf
8/1/2008 8:50:52 AM
číslo příspěvku: #779

Pane ruger :-)

Co si myslíte o techto setech? http://www.nicklaus-golf.com/jacknicklaus08/ezupgeo_set.phpa který by jste zvolil :-) díky za reakciToto snad nespadá pod laciné cedky a už by to k necemu mohlo být?

Vložil: Styvi
6/19/2008 9:46:32 PM
číslo příspěvku: #744

golf hole pro zacatek do cca 3.000

Co by jste mi doporucili do zacatku abych se financne vesel do 3.000?Koupit si levnej set jako napr: http://cgi.ebay.co.uk/NEW-MENS-L-H-GOLF-PACKAGE-5-WOODS-9-IRONS-PUTTER-BAG_W0QQitemZ150239307151QQihZ005QQcategoryZ115280QQtcZphotoQQcmdZViewItemhttp://cgi.ebay.co.uk/MASTERS-GOLF-CLUBS-SET-INC-WOODS-IRONS-BAG-MENS-LEFT_W0QQitemZ200232055825QQihZ010QQcategoryZ115280QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItemnebo treba si koupit jen pulset a bag a casem dokoupit ostatnihttp://cgi.ebay.co.uk/NEW-MENS-JAXX-HALF-SET-5-7-9-SW-IRONS-AND-PUTTER-L-H_W0QQitemZ310056187595QQihZ021QQcategoryZ115280QQtcZphotoQQcmdZViewItemnebo si koupit jen jedno zelezo a putter ale relativne kvalitni?pripadne muzu trochu pridat a koupit si http://www.golfprovsechny.cz/top-flite-e2-golfovy-pulset-p-844.htmlCo si o jednotlivych variantach myslite?Znate nekdo tu znacku Jaxx? O Masters jsem tu uz cetl ze to neni uplnej sunt, ale co ten Jaxx a Top-Flite?A doporucili byste mi spis grafitovy nebo ocelovy shafty?Diky za vase nazory...

Vložil: freeba
6/18/2008 12:02:10 PM
číslo příspěvku: #736

Prodloužené hole?

Zdravím :-)párkrát jsem na drivingu byl a chci si koupit vlastní hole. Samozrejme ne z CR, protože ty ceny jsou... rekneme premrštené, jako u spousty jiných vecí u nás. Nechci žádnej extra znackovej set. Zrejme pujdu do holí znacky Texan, nebo Confidence. Ale volit spíše grafitový, nebo ocelový shaft? a pri výšce 189 prodloužené nebo klasické hole? Odpaloval jsem zatím akorát s klasikou. A mezi grafitovým a ocelovým shaftem jsem pri železech neregistroval nejaký extrémní rozdíl. Ale známý mi tvrdil, že pri vetším švihu je lepší ocelový shaft? Díky za radu

Vložil: Styvi
6/12/2008 2:47:27 PM
číslo příspěvku: #718

WD

jako neni nad to se zeptat... WD-40 je dobra vec kdyz ti na golfovem voziku vrzou kolecka.. ale jinak moc to WDcko na hole nepatlejte...

Vložil: olivca
5/13/2008 6:59:36 PM
číslo příspěvku: #706

udrzba

Mohl by mi nekdo poradit jako zacatecnikovy ja s údržbou golfových holy? kdyz uz jsem investoval tak nechci aby to treba zrezlo...hehe

Vložil: olivca
5/4/2008 6:33:41 PM
číslo příspěvku: #687

uvolneni hlavy hole

ahoj,mam na vas takovy dotaz, stalo se me ze pri odpalu (ž.9) se me trochu otoci hlava hole..jde s ni tocit a trochu me vadi ze uz neni pevna, kazdy odpal znamena pootoceni, i kdyz kupodivu na samotny odpal to nema vliv. Je mozne to spravit "doma" nebo je to otazka navstevy servisu. Diky

Vložil: ivanhoe
5/3/2008 10:19:04 AM
číslo příspěvku: #685

hriste

Nevite v jakem stavu jsou hriste v okoli olomouce??

Vložil: olivca
4/27/2008 2:50:53 PM
číslo příspěvku: #673

vybavení

Jaké základní vybavení by si mel porídit golfista-zacátecník? Kolik je zhruba prvotní investice? Dík za odpovedi.

Vložil: bubble
4/22/2008 5:46:53 PM
číslo příspěvku: #666

Jarda

Zdravim, dovolil bych si polozit jednu dost nestandardni otazku - zajimalo by me zda je mozne nejaky zpusobem oddelit (memyslim pilkou na zelezo :) hlavu hole od zbytku hole (napr. odsroubovat), tak aby se dala znovu slozit a pouzivat. Jedna se mi konkretne o hole Dunlop (MX2). Za rady,jak na to, predem diky.

Vložil: Jarda
4/11/2008 12:43:21 PM
číslo příspěvku: #651

golf shops v UK

Jinak na golfonline.co.uk maji novou akci za kazdy nakup davaji body = penize:) navic maji nove kolekce, mrknete.Jinak zasilaji k nam za 10 GBP, jde to sem 4-5 dnu cca.

Vložil: fofo
2/22/2008 3:13:28 PM
číslo příspěvku: #628

RE - obchody

objednávat zboží ze zahranicí se urcite vyplatí, dokud se vám s vybavením neco nestane. praskl mi driver u shaftu, tak jsem to chtel poslat k reklamaci, jenomže doprava by stála 3 000,-Kc, tak jsem to radši vyrešil zakoupením jiného driveru. v léte se mi stalo, že jsem si objednal boty z USA, peníze byly na úctu bloklý hned, ale já boty dostal za 2 mesíce navíc v jiný velikosti, navíc golfsmith.com na moje maily dlouho nereagovalymožná jsem mel 2x smulu, ale ted si radši priplatím a kupuju zde, navíc když mne zboží nevyhovuje, tak ho mužu bez udání duvodu vrátit

Vložil: JimFuryk
2/10/2008 3:55:47 PM
číslo příspěvku: #591

adresy

Dobrý den, mohl by mi nekdo napsat nejaké adresy britských internetových obchodu. Dekuji

Vložil: rosualt
2/6/2008 6:35:42 PM
číslo příspěvku: #570

ocel nebo grafit

Ahoj,chtel bych udelat maly pruzkum, s jakym shafty hrajete a proc?

Vložil: ivanhoe
2/5/2008 11:40:36 AM
číslo příspěvku: #558

Golfovedarky.cz

Vaše zkušenosti s tímto obchodem?Díky za odpovedi.

Vložil: zikbu
1/29/2008 5:11:21 PM
číslo příspěvku: #554

GolfUK.cz

Dobrý den. Chci se zeptat na tento e-shop, jaké máte zkušenosti a jak je to s garancí originálního zboží ? Jak se vubec pozná, že nejde o kopii ?Mají skvelé ceny a rychlé vstrícné jednání, již jsem neco nakoupil a zatím max. spokojenost. Avšak nekteré diskuse o kopiích me trochu nahlodali ...

Vložil: Darby
1/27/2008 6:05:48 PM
číslo příspěvku: #552

par tipu

mrknete na tohle:http://www.pricebustergolf.co.uk/ishop/1035/shopscr3089.htmlhttp://www.golfonline.co.uk/mizuno-mx19-irons-5sw-steel-shaft-p-2305.htmlhttp://www.golfonline.co.uk/srixon-i601-irons-4sw-steel-shaft-2007-p-2669.htmlhttp://www.golfonline.co.uk/wilson-staff-di7-irons-steel-shaft-p-2121.htmlnemate nahodou nekdo zkusenosti?jsem nedockavy,ale asi to vypada ze budu muset pockat na hezky pocasi a radu trenera...ale nabidky to jsou lakave,ze?

Vložil: ivanhoe
1/24/2008 4:40:00 PM
číslo příspěvku: #549

Kde se vyrábejí renomované znacky holí?

Dobrý den.Chci se zeptat, kde se vyrábejí renomované znacky holí?Objednal jsem si na golfonline.co.uk set želez Callaway X-20 a nechtel bych, aby ,mi prišly napodobeniny.Dekuji za odpoved.

Vložil: smike
1/23/2008 10:51:33 AM
číslo příspěvku: #544

dotaz na Razora

kde v Brne najdu golfový obchod, kde se dají vyzkoušet hole?

Vložil: pavel
1/22/2008 6:30:35 PM
číslo příspěvku: #543

dreva

Jeste k prispevku od sedmy ohledne drev. 7W souhlas-zbytecna hul,vetsinou se loftem kryje nekde mezi 4 a 5 zelezem. 5w je velmi oblibena hul,byva vsak vetsinou nahrazena 3 hybridem. 5w maji nekdy loft 18stupnu,cz odpovida 2 zelezu.priznejte se kdo zvas hraje 2kou?:-). je dobre znat lofty holi kere si kupujete.3 drevo miva vzdy 15stupnu(existuji vsak i 13stupnove tour verze).5w byva od 18 do 20. 3hybrid od 20 do 22 atd. I SW muze byt 54 ale i 56.

Vložil: RazoR
1/21/2008 6:01:49 PM
číslo příspěvku: #531

WILSON

Ahoj,chci se zeptat na radu, sem zacinajici golfista, ktery to mysli vazne ale zaroven si nemohu dovolit kupovat kazdy rok nove a nove hole. Napadlo me si koupit jen zeleza a putter (dle rad zde nalezenych) jen nevim jestli pro me nebudou prilis dobre..Muj tip je wilson staff Di7 nebo v pripade kompletniho setu wilson prostaff nebo jeste v podobne cenove relaci srixon zeleza. Oboji na golfonline.co.uk. Ma nkedo s podobnymi holemi zkusenost? Co byste mi asi doporucili?Diky

Vložil: ivanhoe
1/18/2008 5:35:44 PM
číslo příspěvku: #506

vybavení príma na míru hlavne za ceny USA a z USA

Zdravím všechny co se tady trápí z výbavou. Jedna rada a doporucení, mohu vám sprostredkovat rady a veškeré vybavení od profesionála, který se tím živí. Co je duležité udelá vám hole prímo na telo dá vám vybrat znacku a tip a hlavne ty ceny se hodne blíží cenám z USA což je velice super príklad za všechny - Callaway fusion set 9 holí prodává za 22000 kc a když mrknete na internet, tak je neseženete pod 35000 kc a to ješte pouze za 7-8 holí. Spolupracuji s ním už pres rok k velké spokojenosti i mých prátel, který už si jinak nekoupí nic jen pres neho. Nedostanete se do situace, že by jste koupili neco špatne, protože nejste tak zkušení golfisti. Ušetríte tím spoustu starostí, penez, casu a nervu. muj email kdyby mel nekdo zájem: zdeneksedmik@seznam.cz

Vložil: sedma
1/17/2008 9:07:22 AM
číslo příspěvku: #502

callaway je nejlepší

Já mám hole callaway X-20 a mohu je všem doporucit, jsou to fakt dobré hole a razantne mi pomohly vylepšit hcp z z 29,9 na 15,4 za jeden mesíc. Duležitý je i patr a proto používám oddysey white steel, sice to je už starý model ale je porád spolehlivý a nepostradatelný v mém bagu.

Vložil: callaway
11/17/2007 12:15:48 PM
číslo příspěvku: #459

Dovoz holí z USA

Ahoj,predem se omlouvám, jestli toto není správné vlákno na muj dotaz, ale nenašel jsem lepší:-)Jsem studijne v USA a na škole jsem zacal hrát golf s tím, že bych rád pokracoval i v CR. Ceny všechno jsou v dosti velkém nepomeru (napr. totožné boty v USA za 30$ v CR za 4500...) a rád bych si privezl celý set holí. A moje otázka je, máte nekdo zkušenosti s dopravou v letadle? Rád bych poslal celou krabici v které je set zabalen. Povolené rozmery plus mínus sedí (pokud to nekdo nebude merit na milimetry/miliPalce:), konkrétne se jedná o Deltu.Díky a pekný podzim do Cech

Vložil: Adam
11/2/2007 7:57:00 PM
číslo příspěvku: #451

Stiff? Regular?

Muže mi prosím nekdo vysvetlit, co znamenají tyto dve slova? Jaké jsou v tom rozdíly. A co je pro me zacátecníka lepší? Posílám si veci z Anglie a narážím na tyto dve slova. Nevím, které hole jsou pro me lepší, jestli stiff nebo regular. Dekuji

Vložil: Marcusinek
10/30/2007 10:09:22 AM
číslo příspěvku: #448

Cleveland CG4

Máte prosím nekdo zkušenosti s temito holemi?Nemám zatím žádné koupenéMám vyzkoušené TM R7 CGB,ty mi nesedí pri hre na fairwayi,jakoby nejdou pod míc do trávy.Jinak super hole.Pak jsem zkoušel Callaway X20, ty se chovají fantasticky, ale na mne jako zacátecníka(54) mají hodne malou hlavu a obcas je teda netrefím.Proto mám dotaz na nekoho kdo zná CG4, jak se chovají.Nemám bohužel možnost je vyzkoušet.

Vložil: carlos01
10/24/2007 8:01:51 AM
číslo příspěvku: #442

Bounce

Ahoj vsichni, poradte prosim co znamena "bounce", uvadi se to u wedgek...dik,arno

Vložil: arnost
10/12/2007 12:24:51 PM
číslo příspěvku: #438

Rozdíl mezi holemi

Ahoj zacínám hrát golf, zatím trénuju na drivingu, táta mi porídil set holí - Lynx Tigress, na netu jsem se docetl že jsou to hole dámské, zatím sem je neskoušel, chci se proto zeptat jestli to nevadí že bych hrál z dámskýma holema(jaký je rozdíl od pánských), chci hrát jen rekreacne, dík za odpoved

Vložil: deeniels
10/2/2007 6:42:36 PM
číslo příspěvku: #428

petron

ahoj, mate niekto skusenosti s touto znackou? S golfom len zacinam a hladam vhodne hole:-) Dakujem.

Vložil: milm
9/13/2007 3:50:18 PM
číslo příspěvku: #421

golfový vozík

ahoj,máte nekdo zkušenost se zbožím z : www.golfovyvozik.cz ?

Vložil: bandaska
9/6/2007 12:52:56 PM
číslo příspěvku: #418

Varování pred špatným nákupem

Dobrý den,varuji všechny rozumné golfisty pred nákupem v prodejne http://www.golfinternational.cz(kamenný obchod Patockova 43)Nekteré inzerované ceny neplatí, pri využití zákonné lhuty na vrácení zboží objednaného pres E-shop (které navíc nefunguje jak má) mi bylo receno, že jsem lhár a že takoví by vubec nemeli golf hrát apod. Prodejna pripomíná vietnamský styl "to doobly, to doobly, šluší, šluší, žima neva, hlavne frájer". Paní by prodala asi i nos mezi ocima. Takže kamkoliv jinam, ale hlavne ne sem.

Vložil: Louny
8/31/2007 3:49:13 PM
číslo příspěvku: #414

nakup golf vybaveni z AMAZONu USA?

Ahojky, jsem zacatecnice a shanim svuj prvni pulset, set. Zaujal me Wilson ci Wilson Pro Staff (mimochodem, privitam jakekoliv nazory na toto vybaveni). Jenze u nas typicky pomerne drahe, zato v Amazonu maji rozsahlou nabidku setu za 300 USD (vcera dosahl dolar sveho 15 ti leteho minima, 20 kc). mate nekdo zkusenost s objednavamin veci z Amazonu (placeni, dodavky , terminy, dane..... apod). predem tisicere dik Sheela

Vložil: sheela
8/7/2007 9:47:16 AM
číslo příspěvku: #403

Wilson 1200 System 45 Golf Set

zdravím absolutní zacátecník má cenu koupit teneto set díky za infoWilson 1200 System 45 Golf Set

Vložil: raduz
7/23/2007 10:35:37 PM
číslo příspěvku: #385

Stand bag x cart bag

Ješte dotaz neználka - jaký presne je rozdíl mezi stand bagem a cart bagem? Dá se i stand bag šoupnout na kolecka a dá se i cart bag nosit na zádech? Díky.

Vložil: Dustt
7/17/2007 10:58:46 AM
číslo příspěvku: #372

Hole z UK

Chci si nechat poslat hole z Británie a chtel jsem se ujistit u tech, co tak již ucinili - z UK, v rámci EU, mi nic proclívat nebudou, že? Nepletu se doufám, že náklady budou jen to, co zaplatim obchodu?

Vložil: Dustt
7/17/2007 12:53:31 AM
číslo příspěvku: #371

putter

Zdravím všechny, píši zde s prosbou na výber putteru, hraji golf dva mesíce,ale myslíme to vážne, koupil jsem si hole callaway a k nim bych chtel nejaky odpovídající putter, ale absolutne nemám prehled co koupit.Dekuji za rady.

Vložil: fofo
7/12/2007 8:12:50 AM
číslo příspěvku: #368

PING Rapture

Zdravim. Jaky mate nazor na tyto hole? Golf hraji cca 4 roky, HCP 54. Drive jsem pouzival zacatecnicky pulset, ted uz bych rad poridil neco kvalitnejsiho. Zeleza jsem zkousel v obchode a pocit jsem mel dobry. Zajima me, zda je nekdo ma a jake s nima ma zkusenosti. Dik

Vložil: stan
7/7/2007 3:00:12 PM
číslo příspěvku: #364

Super set :-)

Když sem dnes ráno vybíral poštu, tak sem našel skutecne zajímavou nabídku z jednoho nejmenovaného obchodního retezce :-)http://img104.imagevenue.com/img.php?image=17813_Obraz105_122_1108lo.jpghttp://img183.imagevenue.com/img.php?image=17814_Obraz106_122_593lo.jpgZajímalo by mne, co bych to vlastne teda koupil!PS. nejsem si úplne jistý jestli to je vtip a tak sem to nakonec dal sem.PPS. je to focené mobilem tak se omlouvám za kvalitu.

Vložil: Carnifex
6/22/2007 3:28:24 PM
číslo příspěvku: #351

Hole pro zacátecníka...

Potreboval bych poradit, jestli nekdo má zkušenosti s lohema MASTERS, jestli do nich jít, nebo ne...

Vložil: venny
6/18/2007 8:35:38 PM
číslo příspěvku: #346

Wedges

Muže mi nekdo poradit, jakou "vecku" koupit. Jsem rekreacní hrác a rád bych doplnil sadu želez Callaway Big Bertha 2006 a nevím, jestli zustat u této znacky nebo vybírat z lacinejších. Díky.

Vložil: MCorny
6/14/2007 7:44:15 AM
číslo příspěvku: #335

Chystané golfové hrište u hotelu S.E.N

Vím, že to sem tak úplne nepatrí, ale mám dotaz. Chystá se výstavba nového hrište v Senohrabech poblíž hotelu S.E.N. Nevíte nekdo, kde by bylo možné nalést podrobnosti ci prípadné kontakty na investora?Dekuji

Vložil: Vaclav4
5/28/2007 10:07:31 AM
číslo příspěvku: #322

Set Ben Sayers MX7

Má prosím nekdo zkušenosti se setem Ben Sayers MX7 , je to set vhodný pro zacátecníka a aby aspon chvíli vydržel ?? Také bych potreboval poradit , jak nakoupit v zahranicí treba na eBay.

Vložil: tropton
5/17/2007 10:18:19 PM
číslo příspěvku: #302

Poradte hole pro zacátecnici

Ahoj všem, prosím nekoho kdo se vyzná o radu pro zacátecníka, který se chce porádne naucit hrát golf. Zatím jsem byla nekolikrát na drivingu s pujcenými holemi, ted uvažuji o nákupu celého setu, protože se té nádherné hre chci venovat porádne. Mám vyhlídnuté dva sety a to:prvni volba jsou hole Rhino, jejichž výhodou je nízká cena, která zahrnuje i vozík (8.990,-) - http://www.golfovyobchod.cz/index.php?id_zbozi=11625&id_kategorie=23&id_vyrobce=druhá volba je Golden Bear (9.990,-) - http://www.azgolf.cz/?s=6&produkt=59#p59V jednom z predchozích príspevku bylo, že Rhina mají kvalitní železa, ale putter a dreva jsou na nic. Jinak jak jsem pochopila, tak Golden Bear je zas kvalitní znacka zaštítena Nicklausem, ale nevím, jak jsou vyhovující pro zacátecníky a následne (snad i) mírne pokrocilé. Prosím nutne o radu (prípadne i jiný návrh typu holí), jsem zoufalá:-) Cenovou relaci si predstavuji tak do 10.000,- A pro prípad že to muže ovlivnit výber typu holí, tak merím 160 cm a jsem drobnejší postavy.Díky moc za tipy!!!

Vložil: Sandy
5/16/2007 5:40:44 AM
číslo příspěvku: #295

Duveryhodnost

Zdravím všechny,chtel bych se zeptat, jestli máte nekdo zkušenosti s níže zminovaným eshopem golfovedarky.cz . Rád bych si tam nejaké veci objednal (set + nejaké drobnosti), ale opatrnosti není nikdy dost.

Vložil: Carnifex
5/8/2007 9:09:09 PM
číslo příspěvku: #283

prokennex

Ahoj, máte nekdo zkušenosti s holemi prokennex?Díky

Vložil: laduska
5/6/2007 2:11:20 PM
číslo příspěvku: #275

zeleza Cobra FP Irons ano nebo ne?

ahoj mam dotaz ohledne novejch zelez. Golf hraju uz druhym rokem a chci si koupit novy hole. Do ted sem hral s holema co mam poskladany v bagu a kazda hul je od jinyho vyrobce a rek sem si ze uz je na case to vymenit. Zajimal by me Vas nazor na tyhle zeleza od Cobry. nejsem zacatecnik ale ani nijak profi.Chodim hrat jednou tejdne a brzo bych se chtel pustit do ZK. Chtel bych Vas teda pozadat o nazor k temto holim.Moc diky

Vložil: homer01
4/27/2007 4:27:23 PM
číslo příspěvku: #266

Niklaus x Golden Bear

To je jedna znacka nebo dve? Nevím jestli jsem pochopila správne, že mi doborucujete ten GB - Mega Pro 460 W

Vložil: suesie
4/25/2007 5:49:39 PM
číslo příspěvku: #263

Dámský golfový set pro zacátecníka

Plánuji koupi golfového setu. Zatím mám dva tipy a to:Adams A2 OS Women plný set & Golden Bear Tour 460 W Golf hraji necelý rok a zatím mám jen ZK. Který si myslíte, že mám zvolit? Popr. máte nejaký další tip?

Vložil: suesie
4/24/2007 11:09:10 PM
číslo příspěvku: #256

Set - pár otázek

Zdravím a mám otázku na všechny co se vyznají v golfovém vybavení. Zacínám s golfem, odpalovala jsem zatím jen s pujcenou 7 ocel a potrebovala bych poradit jaký set vybrat. 1) Celý nebo pul? 2)ocel nebo grafit? 3)driver ci pouze 3,5 dreva? 4)Dámský ci pánský-je v tom rozdíl? Uvítám i nejaký konkrétní tip z vlastní zkušenosti. Díky!

Vložil: Psik
4/18/2007 4:17:00 PM
číslo příspěvku: #246

Eidolon wedges

Máte nekdo zkušenost s V-sole technologii a wedžemi Eidolon?

Vložil: krtek
3/18/2007 9:57:47 AM
číslo příspěvku: #225

hole

Jsou chvíle kdy závidím pražákum... Tady v Ostrave je z golfového vybavení velké kulové. Díky aspon za ten net.

Vložil: Porubak
1/5/2007 7:48:02 AM
číslo příspěvku: #218

Jak vybrat driver

Mám dotaz dle ceho vybrat driver, u techto holí jsou obrovské cenové rozdíly. Jestli má smysl titanový klon, nebo se tu opravdu vyplatí koupit znacku.

Vložil: Porubak
12/28/2006 9:42:27 AM
číslo příspěvku: #214

prosba o radu

Ahoj,zacinam s golfem,trener rikal,ze mi to docela de a chtel bych si koupit zrejme celej set holi..Muzete mi nekdo neco doporucit,pripadne jestli mate nekdo zkusenosti s holema Nicklaus obecne nebo naky reference na typy GB-Tour 460M,GB-MegaPro 460M nebo HighLaunch 435M?diky moc

Vložil: gregi
12/11/2006 7:13:49 PM
číslo příspěvku: #208

nákupy v Americe

Ahoj, jsem tu nová a zrejme budu mít spoustu dotazu, ale ten nejduležitejší: Nevíte nekdo jak se dá nakupovat v Americe golfové vybavení?? Samozrejme bez toho abych tam letela.... aby nejaky aby nekdo nebyl zbytecne vtipny....Všude ctu že je nejlepší nakupovat z Ameriky. Nemáte s tím nekdo ¨zkušenosti? Chtela bych tam objednat vozíky a bagy, koukala jsem na bagy - benington - a jsou o pulku levnejší. Takže jestli s tím máte nekdo zkušensoti budu ráda když mi odpovíte. To víte vánoce se blíží. Dekuju a snažte se.

Vložil: Macek
10/10/2006 2:46:31 PM
číslo příspěvku: #188

SRIXON nebo klon PINGu

Trochu tápu ... jsem rok hrající HCP stále 54, tedy nikoli Bohem obdarený ... :-)Ale k veci, obvykle drivuju 5kou železem /JohnLetters T3/, nekdy 4kou, ale tam je kolem 30%ran nejistých. Takže zvažuji nákup hybrida 3 a 4 a premýšlím nad klonem Pinga http://www.golfprofi.cz/goods.asp?gid=528, nebo nad Srixonem http://www.sprintsport.cz/znacky/srixon/images/hybrid_4_m.jpgNejaké rady, zkušenosti a tak ...?

Vložil: Sauron
8/21/2006 1:46:42 PM
číslo příspěvku: #169

Mitsushiba

Jsem na zacatku zvladnuti hry - ZK mam teprve od jara. Od pocatku hraju s pujcenyma holema Mitsushiba VIPER. Stojim pred rozhodnutim si je odkoupit. Nemam ale moc zkusenosti, parkrat jsem hral s necim jinym, ale rozdil zatim moc necitim. Nemate nekdo zkusenosti se znackou Mitsushiba - je to dobry set pro zacatek???

Vložil: ericek2
7/29/2006 12:21:56 PM
číslo příspěvku: #165

AdamsGolf

Nevite, vozi nejaka firma do CR produkty firmy AdamsGolf? Lakaji me hole AdamsGolf Idea 0S a2, ale rad bych si je vzal do ruky, nez je koupim. Nebo pripadne, mate s nimi nekdo nejakou zkusenost? Diky predem.

Vložil: osvold
7/15/2006 7:58:19 AM
číslo příspěvku: #163

co to je hybrid?

ahoj, jsem zacatecnik, zatim si pujcuju hul...chci si koupit svoje zelezo a putter - bylo mi doporuceno zelezo 5 nebo 7 - pry pro zacatecnika ok, ze se s tim da v podstate obejit cele hriste:) koukam na shopy a premyslim co to je ten hybrid - myslite ze to je pro me vhodne? na driving range a obcas s tim zkusit zajit na takove zapadle hriste... vysvetlete mi to prosim

Vložil: vocho4
5/28/2006 7:10:03 PM
číslo příspěvku: #149

Poradte jaký driver Callaway BB Ti 454 nebo X460 ?

Chtel jsem koupit Callaway Big Bertha Titanium 454 a to hlavne proto, že je vhodný pro zacátecníky a že prý hodne odpouští. Ted se ale objevila nová X460-tka a je uvádená tak jakoby mela 454 nahrazovat. Mám hole Callaway X-18 a jsem mimorádne spokojen. X460 by se k tomu hodila, ale z recenzí si nejsem zcela jist jestli není urcená spíš pro lepší hráce ... Prosím poradte.

Vložil: KOLEGA
5/23/2006 7:25:37 PM
číslo příspěvku: #142

halfset pro zacatecniky

libi se mi hole Black Diamond na golf profi.cz - mate nekdo zkusenosti?(http://www.golfprofi.cz/goods.asp?gid=148&nhandid=1)v uvahu jeste prichazi sada holi Acer XD set od golfgear.cz, ale ty stoji uz 6000,- (http://golfgear.cz/proddetails.php?OrderNo=s1230p)a jaky mate nazor na tyhle sety pro zacatecniky? investice 5 000,- do halfsetu pro zacatecnika je schudna, vyplati se?

Vložil: tchitchi
3/2/2006 2:55:08 PM
číslo příspěvku: #126

Koupe vybaveni

Dobry den, mohl by mi, prosim, nekdo poradit? Shanim kvalitni golfove vybaveni znacky PING nebo CALLAWAY a to putter a bag. Nevim, kde jej mam sehnat. Na ceskych serverech nabizeji maly vyber za vysoke ceny a adresy zahranicnich serveru neznam. Dekuji predem za odpoved. Honza

Vložil: Haviezz
1/3/2006 5:08:48 PM
číslo příspěvku: #119

GolfGear.CZ

Nechci reagovat na tvuj clánek, nechám to na puvodního pisatele. Ale velice by mne zajímalo, co z toho vyleze... Rád bych se zeptal na jednu vec a to putter Bionik 201 Mallet. Fotka je moc pekná, ale než bych to koupil rád bych videl dílenské zpracování a otestoval bych si to. Když nemáte obchod - jak to rešíte? Jsem jediný, kdo to chce videt? A ješte, jaký je standardní postup reklamace.

Vložil: Martas
12/8/2005 10:01:09 PM
číslo příspěvku: #104

Klony

Rád bych se zeptal, jestli nekdo máte zkušenosti, a jaké, s golfovými holemi - klony. Jsem zacátecník a chci si koupit nejaké hole. Mel bych o klonech uvažovat jako o dobré volbe?

Vložil: Honza
4/12/2005 2:55:53 PM
číslo příspěvku: #59

Spousta lidí radí a nic z toho

Pred týdnem jsem byl v jednom pro-shopu a potreboval jsem zac. hole pro svoji sestrenku a rekl jsem tu osudnouz vetu: na penezích nezaleží. A ta slecna okamžite šáhla po kovanejch Titleistech za 35 000 se kterejma nehraje ani muj trener protoze jich "bojí"(proste uplny ziletky pro zacatecnika naprosto nevhodny takze jsem totalne nasr... odesel za shopu a koupil jsem ji kompletni bag od RAM za 13 000 a bylo vymalovano a pouceni? nikdy se neradte s prodejcem protoze tomu bud nerozummi a nebo vam chce cokoli vnutit

Vložil: wireprew
1/16/2005 7:40:03 PM
číslo příspěvku: #43