Založil: admin
11/14/2004 5:35:05 PM

Příspěvků celkem: 3
4/26/2008 1:11:04 PM

Malevil Lze vložit příspěvek

to není dobrá zpráva :-(

Ach jo. Letos jsem tam ješte nebyl ale po zmene greenkepera (navíc narychlo) se to dalo i cekat. Že by komerce vítezila? Neco podobného probíhá na Cihelnách. Je pravdou, že sníh jim tam slezl teprve nedávno ale to asi nebude to hlavní... No a ty web stránky - to je naprostá pravda, škoda mluvit.

Avatar Vložil: JiriPM
4/26/2008 1:11:04 PM
číslo příspěvku: #672
navazuje na: #656

Malevil

V mnohém mužu s Jirkou souhlasit ... Malevil je krásné horské hriste s velkým prírodním darem. Není moc hrišt, které mají to štestí být tak úžasne vsazeny do prírody jak Malevil do (myslím) Lužických hor. Navíc ani to, že je tam díky všem tem atrakcím (které podle mne, na rozdíl od Jirky, ke golfu nepatrí) dost prelidno, intimitu jamek to nijak moc nenarušuje. Jamky jsou navíc vymyšleny zaujimave a dobre, bohužel jsou ale v dezolátním stavu. U krásného horského hrište je možno nekdy privrít oci nad malými a chlupatými gríny, nebo špatne upravenými fervejemi ... udržba je asi o neco težší ... tady ale zustáva rozum stát, protože celou dobu co to hrište znám a sleduju se situace pouze zhoršuje ...Naprostá hruza je pak zdejší lidský faktor. Vždy když jsem tam mám pocit, že se tam zastavil cas ... služby horší jako za totáce ... Byl jsem tam jednou v roce 2007 a mel jsem velký konflikt s recepcí a se správcem kvuli své rezervaci a následne jejímu vyrešení. Organizacní nechopnost, lži a výmluvy. Klient je tam za pitomce. Ac se mi hrište velice líbí už jsem se tam nevracel. Znovu jsem to zkusil až tuto nedeli ... a znovu hrozný zážitek. Místo toho, aby me pri telefonické rezervaci informovali o omezeném provozu na hrišti (zejmena když jsem zduraznoval, že pojedu z Prahy) byl jsem ujišten, že je všechno v porádku (taky internetová stránka, i když velice zdobená, nepodáva o aktuálním stavu na hrišti žádnou informaci). Provoz byl omezen na 10 jamek, pouze dámská odpalište, hrozný stav grínu i fervejí ... a tak místo ocakávaného krásneho nedelního golfového odpoledne zkažený golf i celý den ... tam urcite brzo nepojedu ... a pritom by stacilo tak málo... delat veci porádne. Toto hrište by si urcite zasloužilo i kvalitní lidi a klub. Docela se divím tem, kterí jsou tam cleny.

Avatar Vložil: krtek
4/15/2008 5:40:30 PM
číslo příspěvku: #656

Malevil - je tam všechno

Nárocná osmnáctka, kde každá jamka má neco do sebe. Pvních 5 jamek je rovných, liší se délkou a sklonem. A pak to jde v rychlém sledu: šestka za roh, pres vodu a do kopce, šedmicka pres jezírko a do oblouku, desítka je skoro 100m pres vodu, dvanáctka roklí a vlevo vbok a do prudkého kopce, trináctka jako když pálíte z balkonu pátého patra na trávník dole, ctrnáctka pres horizont a pak udolí a voda, patnáctka proverí presnost drajvu a finální osmnáctka je zase ze svahu do svahu (par3). Proste všechno tam je. Linksové i lesní i parkové jamky. Dobre tam varí, mají kone i ZOO. Snad jen driving range a putting green ( na který se i chipuje), je pod úrovní ostatního.

Avatar Vložil: JiriPM
7/4/2007 11:10:24 PM
číslo příspěvku: #363